Lehte laetakse...
Menüü
Minu konto
Ostukorvis 0 toodet 0.00 

Ostukorv on veel tühi.

Monimoto GPS tracker MM5

‹Tagasi eelmisele lehele
Kirjeldus

Kirjeldus

Monimoto jälgimissüsteem mootorratastele, mopeedidele ja tõukeratastele. Mudel MM5 (2G) toetab 2G sagedust ja töötab Euroopasiseselt. Seade on energiasäästlik ja vajab patarei vahetamist vaid kord aastas. Kiire seadistamine läbi iOS või Androidi rakenduse. Täielikult juhtmevaba. Esimesed 2 kuud tasuta, edaspidi 3€/kuu.

Monimoto helistab teie telefonile 1 minut peale mootorratta liikumise tuvastamist juhul kui seotud võtit ligiduses ei ole ja saadab rakendusse seadme GPS koordinaadid. Asukohta värskendatakse liikumise korral iga 1 või 5 minuti tagant vastavalt eelistusele. Seade kasutab täiustatud positsioneerimist ja suudab umbkaudset asukohta arvutada ka siseruumides.

Karbis on:

  • 1 Monimoto seade – 126 x 35 mm
  • 1 Monimoto võti – 52 x 30 x 10 mm
  • 2 kinnitusvitsa
  • 2x CR123A patareid Monimoto seadmele
  • 1x CR2450 patarei Monimoto võtmele
  • 1x micro rahvusvaheline SIM kaart (2 kuud tasuta, edaspidi 3€/kuu)
Returns & Delivery
Returns and Exchanges
There are a few important things to keep in mind when returning a product you purchased.You can return unwanted items by post within 7 working days of receipt of your goods.
  • You have 14 calendar days to return an item from the date you received it.
  • Only items that have been purchased directly from Us.
  • Please ensure that the item you are returning is repackaged with all elements.
Ship your item back to Us
Firstly Print and return this Returns Form to: 30 South Park Avenue, San Francisco, CA 94108, USA Please remember to ensure that the item you are returning is repackaged with all elements. For more information, view our full Returns and Exchanges information.

Sarnased tooted

Trimax alarmiga kettlukk

tugevdatud 10 mm ketilülid veekindel korpus nupuvajutusega alarmeerimine häire automaatne resettimine rahuoleku taastudes kaasas 3 võtit ja patareid
129.95  Püsikliendile 123.45  Lisa korvi

Abus 8077 Granit Detecto X-Plus

Uus mudel ABUS-elt, mis asendab vana hea Detecto 8000-e. Alarmiga lukke on saada mitmeid, kuid see konkreetne mudel on ka toimiv. Kui soovid oma kaherattalist tõeliselt kaitsta, unusta odavad Hiina tooted ja vali ABUS! Elektrooniline, unikaalse 3D positsioonianduriga pidurikettalukk, mille turvalisusaste on paljude kindlustusseltside poolt hinnatud 22-le (25 max). Abus X-Plus...
169.95  Püsikliendile 161.45  Lisa korvi
Back to top

NÄGID SOODSAMAT PAKKUMIST?

Anna sellest meile teada, lisa soodsama toote internetiaadress ning teeme võimaluse korral sulle parema pakkumise!